سیروان خسروی:گونه است که در مورد آقاى سالار عقیلى که براى چندمین بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسیار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبکه هاى ماهواره اى معاند عمل کرده اند ، سریعا و شخصا واکنش نشان داده اید؟. دفاع سیروان خسروی از زانیار با واکنش به بخشش سالار عقیلیسیروان خسروی خواننده پاپ کشورمان با درج ویدئویی از حضور سالار عقیلی، خواننده سنتی در شبکه های ماهواره ای، نسبت به بخشش وی و بازگشتش به جشنواره موسیقی فجر واکنش تندی نشان داد و آن را غیر اصولی و اشتباه دانشت. او در صفحه شخ ...

سیروان خسروی:گونه است كه در مورد آقاى سالار عقیلى كه براى چندمین بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسیار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبكه هاى ماهواره اى معاند عمل كرده اند ، سریعا و شخصا واكنش نشان داده اید؟

 دفاع سیروان خسروی از زانیار با واکنش به بخشش سالار عقیلی

سیروان خسروی خواننده پاپ كشورمان با درج ویدئویی از حضور سالار عقیلی، خواننده سنتی در شبكه های ماهواره ای، نسبت به بخشش وی و بازگشتش به جشنواره موسیقی فجر واكنش تندی نشان داد و آن را غیر اصولی و اشتباه دانشت. 

 

او در صفحه شخصی اینستاگرامش خطاب به رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نوشت:

 

سالار عقیلی به جشنواره‌ موسیقی فجر بازگشت

رییس سی و یکمین دوره جشنواره موسیقی فجر از بازگشت «سالار عقیلی» به جدول اجراهای جشنواره‌ی موسیقی فجر خبر داد و اعلام کرد که این خواننده موسیقی سنتی همراه با گروه موسیقی «وزیری» در همان روز اعلام شده به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

 

بیش از ٣ ماه از ممنوعیت فعالیت برادرم به اتهام همكارى با سایت رادیو جوان گذشته است! منظور از همكارى ، استفاده بدون اجازه این سایت از آهنگهاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز كشور است. به چه حقى فقط زانیار خسروى باید شامل این ممنوعیت باشد؟ اگر این اتهام ثابت نشده و پوچ باید منجر به ممنوع الفالیت شدن شود ، باید تمامى خوانندگان مجاز كشور شامل این ممنوعیت شوند.

 

جناب آقاى جنتى ، وزیر محترم ارشاد ؛

در ابتداى پاییز كه تمامى خواننده هاى مطرح پاپ كشور ممنوع الفعالیت بودند ایا واكنشى به این موضوع نشان دادید؟ حتى اگر این موضوع شایعه اى بیش نبود آیا فكر نمیكنید نیازمند دخالت و اظهار نظر رسمى شما ، به عنوان بلندپایه ترین مقام دولتى كشور در امر هنر بود؟

 

چگونه است كه در مورد آقاى سالار عقیلى كه براى چندمین بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسیار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبكه هاى ماهواره اى معاند عمل كرده اند ، سریعا و شخصا واكنش نشان داده اید؟ نكته جالب این است كه هیچ اظهار ندامتى نیز از سوى ایشان انجام نشده ولى با اینكه خوانندگان پاپ طى یك نامه رسمى و سرگشاده از شخص رییس جمهور و شما تقاضاى دادخواهى كردند ، هیچگونه واكنشى نشان ندادید.

 

چرا باید امثال سالار عقیلى ها از چنین مصونیتى برخوردار باشند كه طبق قانون كشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال زانیار خسروى ها نه طبق قوانین كشور عزیزمان ، بلكه طبق سلیقه مسوولین رفتار شود؟

 

حقایق ناگفته ، بسیار بیشتر از این چند سطر بوده و هست.

 

منتظر پاسخ صریح و سریع مسوولین در این مورد هستم.

 

سیروان خسروى

 

پی نوشت : بدلیل اینكه دوست ندارم صفحه شخصیم را به این حرفها آلوده كنم این پُست را پس از ٢ روز پاك خواهم كرد.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : صفحه شخصی سیروان خسروی


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه