سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۰۵هزار تومان، سکه طرح قدیم یک میلیون و ۶۵هزار تومان، نیم سکه ۵۷۰هزار تومان، ربع سکه ۳۶۸ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۰هزار تومان داد و ستد می‌شود. قیمت ارز و طلا نسبت به ساعت اولیه امروز و روز گذشته دچار تغییراتی شد. به گزارش ایسنا، امروز یکشنبه قیمت طلا در پی ثبات قیمت دلار و اونس جهانی تقریبا قیمتی مشابه نسبت به روز گذشته دارد. روند این تغییر قیمت به صورتی بوده که در اولین قیمت اعلام شده برای ارزش طلا در ایران از آخرین قیمت رسمی آن در روز گذشته بیشتر بوده است. قیم ...

جدیدترین قیمت طلا و دلار در بازار آزاد

سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۰۵هزار تومان، سکه طرح قدیم یک میلیون و ۶۵هزار تومان، نیم سکه ۵۷۰هزار تومان، ربع سکه ۳۶۸ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۰هزار تومان داد و ستد می‌شود.

قیمت ارز و طلا نسبت به ساعت اولیه امروز و روز گذشته دچار تغییراتی شد.

به گزارش ایسنا، امروز یکشنبه قیمت طلا در پی ثبات قیمت دلار و اونس جهانی تقریبا قیمتی مشابه نسبت به روز گذشته دارد.

روند این تغییر قیمت به صورتی بوده که در اولین قیمت اعلام شده برای ارزش طلا در ایران از آخرین قیمت رسمی آن در روز گذشته بیشتر بوده است.

قیمت طلا بعد از اندکی از آغاز ساعت کاری بازار، روندی صعودی به خود گرفت اما در حال حاضر این روند نزولی شده است.

بر این اساس سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۰۵هزار تومان، سکه طرح قدیم یک میلیون و ۶۵هزار تومان، نیم سکه ۵۷۰هزار تومان، ربع سکه ۳۶۸ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۰هزار تومان داد و ستد می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۲ هزار و ۸۴۰تومان، هر مثقال طلا ۴۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان و اونس جهانی ۱۲۳۶ دلار و ۳۰ سنت ارزش‌گذاری شده است.

همچنین دربازار آزاد هر دلار با قیمت ۳۳۳۵ تومان و یورو ۴۳۵۰ تومان معامله می‌شود. در این رابطه صرافان بازار دلار اعتقاد دارند ثبات قیمت ارز به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه