مجری شبکه خبر تصویری از نابغه ایرانی منتشر کرد. مجری شبکه خبر با انتشار تصویر جدید نابغه ایران نوشت: آرات پسر دو ساله ای است که در دنیا به نام نابغه ژیمناستیک ایران شناخته شده. کودکی که با کوچکترین امکانات و کمک خانواده، سخت ترین حرکات ورزشی را انجام میده. واسطه های زیادی از کشورهای مختلف قصد سرمایه گذاری دارند اما خانواده این کودک به عشق ایران و افتخارآفرینی برای میهن، پیشنهادها رو رد کردن. چگونه است که هنوز به فکر نخبه پروری در ورزش نیستیم و به ورزش پایه بها نمیدیم؟! آیا مقامات ورزشی کش ...

مجری شبکه خبر تصویری از نابغه ایرانی منتشر کرد.

مجری شبکه خبر با انتشار تصویر جدید نابغه ایران نوشت: آرات پسر دو ساله ای است که در دنیا به نام نابغه ژیمناستیک ایران شناخته شده. کودکی که با کوچکترین امکانات و کمک خانواده، سخت ترین حرکات ورزشی را انجام میده. واسطه های زیادی از کشورهای مختلف قصد سرمایه گذاری دارند اما خانواده این کودک به عشق ایران و افتخارآفرینی برای میهن، پیشنهادها رو رد کردن. چگونه است که هنوز به فکر نخبه پروری در ورزش نیستیم و به ورزش پایه بها نمیدیم؟! آیا مقامات ورزشی کشورمون کمکی به پرورش اصولی این نابغه ورزشی خواهند کرد؟؟ شما چه نظری دارید؟ اگه کسی رو می شناسید که میتونه کمک کنه؟

حرکت حیرت انگیز پسر بچه دو ساله ایرانیعکس حرکت حیرت انگیز پسر بچه دو ساله ایرانی

گفتنی است روزنامه بریتانیایی دیلی میل(dailymail) چندی پیش با انتشار گزارشی یکی از استعدادهای آینده ژیمناستیک ایران را معرفی کرده است: آرات حسینی. این پسر بچه دو ساله قادر به انجام حرکات پیچیده ژیمناستیک است.

این روزنامه در ادامه می نویسد:او زمانی شروع به یادگیری حرکات ژیمناستیک کرد که تنها نه ماه سن داشت. این کودک در حال حاضر بیش از 18 هزار نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد. پدر او امیدوار است که پسرش روزی به ستاره ای دست نیافتنی در عرصه ورزش تبدیل شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه