طرز تهیه خمیر پاستا

طرز تهیه خمیر پاستا
درست کردن خمیر پاستا به روش های مختلف
یک دستور خوب برای کسانی که می خواهند خودشان خمیر پاستا را آماده کنند. چندین روش برای درست کردن خمیر پاستا وجود دارد . با این خمیر شما می توانید چندین نوع خمیر پاستا به شکلهای مختلف داشته باشید و طرز تهیه آن هم بسیار ساده و آسان است.

  • ۲ فنجان آرد
  • ۱-۲ قاشق چایخوری پودر فلفل تازه
  • ۴/۳ فنجان سرشیر
  • ۴ عدد تخم مرغ

در یک کاسه بزرگ و (یا روی میز) تمام آرد را ریخته و آن را در مرکز کاسه جمع کرده و سپس تخم مرغ , سرشیر و بعد از آن فلفل را به آن اضافه کنید.

طرز تهیه خمیر پاستا

 

آن را آنقدر با دست یا چنگال هم مخلوط کنید تا جائیکه بدانید می توانید با آن شکل های مختلف درست کنید.خمیر را جمع کنید تا زمانیکه به دست شما سفت بچسبد.آن را به سه قسمت تقسیم کنید و روی آن را با یک حوله مرطوب یا یک نوار پلاستیکی بپوشانید و آن را در دمای اتاق به مدت ۳۰ دقیقه قرار دهید. (روی آن را بپوشانید تا دفعه بعد که خواستید از آن استفاده کنید)

 

قبل از اینکه خمیر را داخل ماشنی بگذارید روی آن را کمی آرد بریزید تا خمیر به آن نچسبد.خمیر را داخل ماشنی پاستان بگذارید (در کنار ماشین پاستا کلیدهایی وجود دارد که از شماره ۱ تا ۶ برای کنترل نازکی خمیر گذاشته شده است ، اغلب اوقات درجه اشتباه محاسبه میکند و نتیجه یک خمیر بسیار نازک می شود) پس در انتخاب نوع درجه آن دقت کنید.

 

 

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه