عکس و ویدیو های یک دختر 27 ساله این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و باعث شهرت این دختر شده است. عکس های خنده دار یک دخترعلاقه عجیب یک دختر این روزها سوژه بسیاری از رسانه ها شده است. این دختر 27 ساله که در منطقه بروکلین نیویورک زندگی می کند, هرروز ویدیویی از خودش منتشر می کند که نشان می دهد او صورت خود را وارد انواع مختلف نان و محصولاتی مانند آن می کند!. شهرت این دختر به حدی رسیده است که حتی نیویورک تایمز نیز با اون مصاحبه کرده است. فرو کردن صورت در انواع مختلف کیک و شیرینی. علاوه بر وبلاگ ا ...

عکس و ویدیو های یک دختر 27 ساله این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و باعث شهرت این دختر شده است.

عکس های خنده دار یک دختر

علاقه عجیب یک دختر این روزها سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.

این دختر 27 ساله که در منطقه بروکلین نیویورک زندگی می کند, هرروز ویدیویی از خودش منتشر می کند که نشان می دهد او صورت خود را وارد انواع مختلف نان و محصولاتی مانند آن می کند!

شهرت این دختر به حدی رسیده است که حتی نیویورک تایمز نیز با اون مصاحبه کرده است.

 

فرو کردن صورت در انواع مختلف کیک و شیرینی

فرو کردن صورت در انواع مختلف کیک و شیرینی

 

علاوه بر وبلاگ این دختر, اینستاگرام او بیش از 40هزار فالوور دارد!

او درمورد علت انجام این کارش می گوید:
یک روز پیراشکی تازه ای خریده بودم و وقتی به خانه آمدم و نرمی آن را حس کردم, دوست داشتم صورتم را در آن فرو کنم!! این کار را کردم و حس بسیار لذت بخشی داشت و وقتی ویدویی از این کارم منتشر کردم دیدم که با استقبال افراد زیادی روبرو شده است!

این دختر می گوید با اینکه این کار برایم بسیار لذتبخش است اما باید مراقب پوست صورتم نیز باشم چرا که این کار باعث تحریک پوست شده و می تواند به پوست صورتم آسیب بزند!


تهیه و تدوین:گروه سرگرمی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه