امیر تتلو که یک پرسپولیسی دو آتشه است, نسبت به توهین علی ضیاء به سرمربی استقلال واکنش نشان داده و از این کار او گله کرده است. گلایه امیر تتلو از علی ضیاءامیر تتلو از رفتار و گفتار علی ضیاء در ویدئویی که به تازگی از او منتشر شده انتقاد کرد. در این ویدئو مجری پرسپولیسی صدا و سیما در حال خواندن شعری توهین‌آمیز درباره‌ی پرویز مظلومی مربی استقلال است. امیرحسین مقصودلو خواننده که بیشتر با نام امیر تتلو شناخته می‌شود، از کاربران فعال شبکه‌های اجتماعی است و آن گونه که خود می‌گوید درباره همه چیز اظها ...

امیر تتلو که یک پرسپولیسی دو آتشه است, نسبت به توهین علی ضیاء به سرمربی استقلال واکنش نشان داده و از این کار او گله کرده است.

گلایه امیر تتلو از علی ضیاء

امیر تتلو از رفتار و گفتار علی ضیاء در ویدئویی که به تازگی از او منتشر شده انتقاد کرد.

در این ویدئو مجری پرسپولیسی صدا و سیما در حال خواندن شعری توهین‌آمیز درباره‌ی پرویز مظلومی  مربی استقلال است.

امیرحسین مقصودلو خواننده که بیشتر با نام امیر تتلو شناخته می‌شود، از کاربران فعال شبکه‌های اجتماعی است و آن گونه که خود می‌گوید درباره همه چیز اظهار نظر می‌کند. او این‌بار درباره خبر توهین مجری صدا و سیما به مربی استقلال در اینستاگرام نوشت :

«اينجانب از اونجايى كه يه ايرانيم و راجع به همه چيز كشورم نظر ميدم اينبار نيز نظر خود را اعلام مي‌كنم. به نظرم اين دوستان بسيار ... تشريف دارن و جلو ٤ تا دختر جو گرفتشون

كاملا مشخصه و هم آبروى پرسپوليسيارو بردن و هم آبروى هنرمندارو و بايد از آقاى مظلومى معذرت خواهى كنن.

آقاى مظلومى از مربيان خوب ما هستند و واقعا زحمت كشيدن واسه استقلال و همين عدد چهار استقلاليا حاصل زحمات ايشون هست.

جدا از اين مسائل ايشون بزرگتر هستن وبه عنوان مربيه يه تيم بزرگ بايد احترامشون حفظ بشه. وقتى هنرمندامون انقدر بى ادب هستن و با بزرگتر و مربيه تيم اينجورى رفتار ميكنن از اون جوونايى كه تو استاديوم هستن واقعا توقع فحش دادن ميره. خجالت آوره.»

پس از انتشار این ویدئو و واکنش‌ها نسبت به آن، علی ضیا با انتشار ویدئویی از هواداران استقلال عذرخواهی کرده بود.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه