آنجلینا جولی و برد پیت در تازه‌ترین فیلمشان نقش زن و شوهری را بازی می‌کنند که زندگی مشترک آنها با بحران رو به‌ رو شده است. مصاحبه آنجلینا جولی و برد پیت قبل از نمایش فیلم جدیدشان"در کنار دریا" اولین بازی آنجلینا جولی و برد پیت در کنار هم پس از فیلم "آقا و خانم اسمیت" است. داستان این فیلم در دهه هفتاد میلادی و در سواحل فرانسه اتفاق می‌ گذرد، جایی که "رونالد" و "ونسا" تلاش می‌ کنند که زندگی مشترکشان را از فروپاشی نجات دهند. نویسنده و کارگردان این فیلم آنجلینا جولی است. این زوج هالیوودی 6 فرز ...

آنجلینا جولی و برد پیت در تازه‌ترین فیلمشان نقش زن و شوهری را بازی می‌کنند که زندگی مشترک آنها با بحران رو به‌ رو شده است.

مصاحبه آنجلینا جولی و برد پیت قبل از نمایش فیلم جدیدشان

"در کنار دریا" اولین بازی آنجلینا جولی و برد پیت در کنار هم پس از فیلم "آقا و خانم اسمیت" است. داستان این فیلم در دهه هفتاد میلادی و در سواحل فرانسه اتفاق می‌ گذرد، جایی که "رونالد" و "ونسا" تلاش می‌ کنند که زندگی مشترکشان را از فروپاشی نجات دهند. نویسنده و کارگردان این فیلم آنجلینا جولی است.

 

این زوج هالیوودی 6 فرزند به نام‌ های مداکس، پکس، زهرا، شیلو، ویوین و ناکس دارند. آنجلینا جولی با اشاره به اینکه "در کنار دریا" درباره زندگی مشترک او و برد پیت در دنیای واقعی نیست گفت : اگر این فیلم حتی ذره ای شبیه به زندگی واقعی ما بود، از عهده ساختن آن بر نمی‌ آمدیم. زندگی مشترک ما باثبات است و ما با این گونه مشکلات در زندگی خود رو به‌ رو نیستیم.


عکس آنجلینا جولی و برد پیت -1عکس آنجلینا جولی و برد پیت -1
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -2
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -2
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -3
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -3
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -4
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -4
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -5
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -5
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -6
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -6
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -7
عکس آنجلینا جولی و برد پیت -7گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه