میز ناهاخوری یکی از اجزای اصلی برای برگزار کردن یک میهمانی باشکوه و عالی است. اگر می خواهید یک میز ناهاخوری زیبا و منحصر بع فرد بچینید بهتر است با ما همراه باشید. 7 ترفند برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبادر این مقاله سیندی کرگ به شما نشان می دهد که چگونه میز خود را برای یک میهمانی با شکوه به آسانی تزیین کنید . استفاده از رنگ ها برای تزیین میز ناهارخوری با استفاده از تمامی رنگهای فوق العاده ی فصل ،می توانید هر کدام از وسایل موجود بر روی میز را به صورت منحصر به فرد تزیین کنید . به گفته ی کرگ ، ...

میز ناهاخوری یکی از اجزای اصلی برای برگزار کردن یک میهمانی باشکوه و عالی است. اگر می خواهید یک میز ناهاخوری زیبا و منحصر بع فرد بچینید بهتر است با ما همراه باشید.

7 ترفند برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

در این مقاله سیندی کرگ به شما نشان می دهد که چگونه  میز خود را برای یک میهمانی با شکوه  به آسانی  تزیین کنید .

 

استفاده از رنگ ها برای تزیین میز ناهارخوری

استفاده از رنگ ها برای تزیین میز ناهارخوری

  با استفاده از تمامی رنگهای فوق العاده ی فصل ،می توانید هر کدام از وسایل موجود بر روی میز را به صورت منحصر به فرد تزیین کنید . به گفته ی کرگ ، پارچه ی میز نباید با سایر وسایل منطبق باشد . سعی کنید وسایل موجود بر روی میز را با رنگهای مختلف پاییزی ترکیب کنید و هر کدام از آنها را به صورت مختلف روی میز قرار دهید.

 

 

red-and-green-dining-room-teak-dining-chairs-stylish-chandelier-centerpiece-wine-glasses-yellow-tablecloth-cutlery-sets-white-napkins-dining-table-chairs-wall-mirror-silk-florals-600x303.jpg

استفاده از روشنایی برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

شمع های شناور بر روی آب  و یا سایر مایعات جایگزین بسیار شگفت انگیزی برای شمع موجود بر روی میز است . کرگ می گوید: من عاشق تاثیر رنگ سبز و زمردی ظروف پایه داری هستم که برای اینکار مورد استفاده قرار می گیرد . هنگامی که این وسایل با شیشه ترکیب می شوند ، نوری که از ظروف پایه دار ایجاد می شود ، روشنایی بسیار عالی تولید می کند.

 

 

استفاده از شاخ و برگ درختان پاییزی برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

استفاده از شاخ و برگ درختان پاییزی برای چیدن یک میز ن��هارخوری زیبا

لایه ای از یک آرایه ی رنگهای قرمز ، زرد ، نارنجی برگهای پاییزی دور لبه های یک بشقاب بزرگ و یا در زیر هر کدام از وسایل موجود بر روی میز می تواند ظاهر طبیعی و فصلی به میز شما ببخشد .

 

 

استفاده از کدو برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

استفاده از کدو برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

کدوهای کوچک با رنگهای مختلف میتواند ظرف فوق العاده ای  برای مواد غذایی شما باشد . بعد از خالی کردن داخل آن ، ابتدا اجازه دهید کدو کمی خشک شود و سپس آن را با مواد غذایی پر کنید . کرگ می گوید: این یک روش سرگرم کننده برای سرو پیش غذاهایی همچون سوپ است .

 

 

استفاده از میوه درخت کاج برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

استفاده از میوه درخت کاج برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

رنگ و بافت این میوه بسیار خوب است و شما می توانید از آن برای نگه داشتن هر چیزی استفاده کنید . از این میوه برای نگه داشتن و قرار دادن کارتها بر روی آن نیز می توانید استفاده کنید . کرگ پیشنهاد می کند ، کلمه و یا نامی را با رنگهای مختلف روی این میوه بنویسید و جلوی هر کدام از میهمان ها بگذارید .

 

 

افزودن خواص طبیعی به میز ناهارخوری

افزودن خواص طبیعی به میز ناهارخوری

ظروف نقره ی خود را با برگهای کوچک مگنولیا و رافیا تزیین کنید . کافیست ظروف نقره ی خود را  درون یک دستمال سفره قرار دهید ، و آن را با رافیا و مگنولیا تزیین کنید . رنگ سبز و براق مگنولیا می تواند به راحتی با رنگهای مختلف دستمال سفره منطبق شود .

 

 

استفاده از دانه های پاییزی برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

استفاده از دانه های پاییزی برای چیدن یک میز ناهارخوری زیبا

چند ساقه گندم را داخل شمعدان های خود قرار دهید . یک شمعدان کوچک و گسترده که از سرامیک و یا سفال ساخته شده است می تواند با یک خوشه ی گندم دراز  و باریک به خوبی تزیین شود .

 

 

گردآوری :گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه