مرد جوان زمانیکه متوجه شد همسرش مادر او را مسخره کرده است، به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد. مسخره کردن مادر شوهر دردسرساز شدچندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی مادر من برای اینکه خرج خودش و خواهرهایم را بدهد در خانه دیگران خدمتکاری می کند. وی افزود:همسرم هم از روز اولی که با هم ازدواج کردیم در جریان این موضوع بود و می دانست که مادرم یک خدمتکار است اما چند روز پیش به طور اتفاقی شنیدم که همسرم کار مادرم را مسخره می کند و د ...

مرد جوان زمانیکه متوجه شد همسرش مادر او را مسخره کرده است، به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.

مسخره کردن مادر شوهر دردسرساز شد

چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی مادر من برای اینکه خرج خودش و خواهرهایم را بدهد در خانه دیگران خدمتکاری می کند.وی افزود:همسرم هم از روز اولی که با هم ازدواج کردیم در جریان این موضوع بود و می دانست که مادرم یک خدمتکار است اما چند روز پیش به طور اتفاقی شنیدم که همسرم کار مادرم را مسخره می کند و در میان جمع فامیل به او و کارش می خندد. هر چه بیشتر می شنیدم بیشتر عصبی می شدم. مادرم با این همه سختی کار می کند تا خرج زندگی اش را تامین کند، ولی همسر من به راحتی او را مسخره می کند و در میان جمع به کار او می خندد.

مرد جوان ادامه داد: از اینکه به مادرم توهین شده به شدت عصبانی هستم و از آن روز تا الان فکرهایم را کردم و تصمیم گرفتم برای همیشه از همسرم جدا شوم. زندگی در کنار این زن مرا عذاب می دهد و باید به آن پایان دهم.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بعد از صحبت های این مرد همسر او به دادگاه خانواده احضار شد تا قاضی صحبت های او را هم بشنود و بعد از آن تصمیم بگیرد.

منبع: جام جم آنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه