برخورد یک دستگاه پژو با تریلر صبح چهارشنبه در مسیر نایین به یزد به آتش گرفتن پژو و مرگ 2 سرنشین آن منجر شد. برخورد یک دستگاه پژو با تریلر و مرگ 2 سرنشین پژو رئیس آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری نایین گفت: درحادثه برخورد یک دستگاه پژو با تریلر راننده پژو روبه روی ایستگاه بازرسی شهید شرافت در جهت مخالف در حال حرکت بود که با تریلر متوقف شده در کنار جاده برخورد کرد. عبدالله سلطانی افزود: خودرو سواری به دلیل شدت برخورد آتش گرفت که راننده و یک سرنشین آن در میان شعله های آتش جان باختند. جاده یزد به ...

برخورد یک دستگاه پژو با تریلر صبح چهارشنبه در مسیر نایین به یزد به آتش گرفتن پژو و مرگ 2 سرنشین آن منجر شد.

برخورد یک دستگاه پژو با تریلر  و مرگ 2 سرنشین پژو

 رئیس آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری نایین گفت: درحادثه برخورد یک دستگاه پژو با تریلر  راننده پژو روبه روی ایستگاه بازرسی شهید شرافت در جهت مخالف در حال حرکت بود که با تریلر متوقف شده در کنار جاده برخورد کرد. عبدالله سلطانی افزود: خودرو سواری به دلیل شدت برخورد آتش گرفت که راننده و یک سرنشین آن در میان شعله های آتش جان باختند. 

جاده یزد به نایین در منطقه کویری شرق اصفهان از مسیرهای قاچاق مواد مخدر، کالا و نیز اتباع خارجی است. 

بر اساس شواهد، دراین حادثه راننده خودرو سواری قبل از رسیدن به ایستگاه بازرسی نیروی انتظامی در 15 کیلومتری نایین ، برای پنهان ماندن از دید ماموران با انحراف به چپ قصد ورود به جاده فرعی را داشت که هنگام عبور از عرض جاده با یک دستگاه تریلر پارک شده کنار جاده برخورد کرد و آتش گرفت. 

نایین در 140 کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

 

منبع: ایرنا

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه